Založ si blog

Hry, ktoré sa žienky hrajú s chlapíkmi – a niekedy aj naopak II.

Výmena nápojov, resp. potravín

Jeden z partnerov / či už hru začína žienka, alebo chlapík, je v podstate jedno, verbálna zdatnosť je zohľadnená v technickej poznámke /,  si vloží do ústnej dutiny / pozor – iné dutiny = iná hra! / požívatinu – napr. cukrík, banán /radšej len časť/, vínko, zmrzku, časť broskynky / v tomto prípade myslíme ovocie / a pod., a jemne ju rozhryzie, či poomáľa v ústach, aby požívatina dosiahla štartovaciu konzistenciu.

Potom sa nakloní k partnerovi, resp. si ho chytí, či pridrží, pritisne mu svoje pery na jeho, jazykom ich roztiahne /pery!/ a nežne, ľahkým tlakom až pretlakom vtláča požívatinu vhodnej konzistencie partnerovi do priestoru ústnej dutiny. Po zavŕšení tohto aktu  partner tiež poomieľa požívatinu vo svojich ústach, pridá svoje čerstvé slinky a vyššie uvedeným postupom zase odovzdá požívatinu do partnerových úst. Takto hra pokračuje až do  jej vyvrcholenia, keď jeden z partnerov, či už úmyselne, alebo omylom, prehltne požívatinu a tým sa stáva prehrávajúcim a pomyslenú palmu víťazstva si preberá neprehltujúci partner. V prípade, že sa partneri dohodnú na spoločnej konzumácii, výsledkom je remíza.

Technická poznámka:

– ak je partnerkou chlapíka  papuľnatá žienka, je z pragmatického hľadiska vhodné, aby hru začínala s požívatinou náročnejšou na spracovanie, veď čo si budeme hovoriť, aspoň bude chvíľu ticho…

Varianta pre macochistov:

Použijeme sofistikovanejší výber pre požívatinu – napr. horúci zemiak / je možné spojiť aj s učením francúzštiny / cesnak, cibuľku, chilli papričku, cencúľ, snehovú guľku, či iné chuťovo náročné skvosty.

Záverom z pragmaticko-hygienických dôvodov si partneri navzájom  vylikvidujú možné zvyšky požívatiny vo svojich ústnych dutinách, pričom  táto vysoko prospešná a tiež veľmi príjemná činnosť nie je časovo ohraničená…

 

Hry, ktoré sa žienky hrajú s chlapíkmi – a niekedy aj naopak IV.

03.03.2018

Šesťdesiatdevina /69/ V tejto hre medzi žienkou a chlapíkom sa jedná v podstate o klasické bozkávanie a ochutnávanie partnera. Len je tu maličký detailík, ktorý je flagrantne naznačený viac »

Hry, ktoré sa žienky hrajú s chlapíkmi – a niekedy aj naopak III.

03.03.2018

Ochutnávka bozkom Chlapík pri tejto hre svoj jazyk postupne zasúva do žienkinej papuľky /ideálne vzájomne/ a vychutnáva si žienkine pery, jazykom pohladí žienkine zúbky /v prípade, ak podozrivo viac »

Hry , ktoré sa žienky hrajú s chlapíkmi – a niekedy aj naopak I.

03.03.2018

Kto bude prvý v posteli? Pri tejto hre kladieme dôraz na športového ducha – a na rýchlosť a komplexnosť. Pri predpokladanom približne rovnakom počte odevných súčastí žienky a chlapíka viac »

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA

Biela dodávka narazila v Toronte do chodcov, hlásia zranených

23.04.2018 20:21

Na mieste zasahujú záchranári. Rozsah zranení obetí nebol bezprostredne známy.

SMER-SD: Zostavovanie novej vlády

Užšie vedenie Smeru vybralo kandidáta na ministra vnútra

23.04.2018 19:49, aktualizované: 20:35

Robert Fico však meno neprezradil.

ministerstvo vnútra, mv sr, budova

Užšie vedenie Smeru rokovalo, Saková je hlavnou kandidátkou na ministerku vnútra

23.04.2018 18:49, aktualizované: 18:55

Tomáša Druckera vo funkcii ministra vnútra by mala nahradiť štátna tajomníčka rezortu Denisa Saková.

Košice, súd, Antonino Vadala, predbežná väzba, návrh

Prokuratúra predbežne vyšetruje Antonina Vadalu

23.04.2018 18:33

Prokurátor vykoná výsluch, v rámci ktorého bude zisťovať aj to, či obvinený s vydaním do Talianska súhlasí. Ak bude súhlasiť, o vydaní rozhodne prokurátor, ak nie, o prípustnosti vydania bude rozhodovať krajský súd.

cathymane

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 5
Celková čítanosť: 2355x
Priemerná čítanosť článkov: 471x

Autor blogu

Kategórie