Založ si blog

Hry, ktoré sa žienky hrajú s chlapíkmi – a niekedy aj naopak II.

Výmena nápojov, resp. potravín

Jeden z partnerov / či už hru začína žienka, alebo chlapík, je v podstate jedno, verbálna zdatnosť je zohľadnená v technickej poznámke /,  si vloží do ústnej dutiny / pozor – iné dutiny = iná hra! / požívatinu – napr. cukrík, banán /radšej len časť/, vínko, zmrzku, časť broskynky / v tomto prípade myslíme ovocie / a pod., a jemne ju rozhryzie, či poomáľa v ústach, aby požívatina dosiahla štartovaciu konzistenciu.

Potom sa nakloní k partnerovi, resp. si ho chytí, či pridrží, pritisne mu svoje pery na jeho, jazykom ich roztiahne /pery!/ a nežne, ľahkým tlakom až pretlakom vtláča požívatinu vhodnej konzistencie partnerovi do priestoru ústnej dutiny. Po zavŕšení tohto aktu  partner tiež poomieľa požívatinu vo svojich ústach, pridá svoje čerstvé slinky a vyššie uvedeným postupom zase odovzdá požívatinu do partnerových úst. Takto hra pokračuje až do  jej vyvrcholenia, keď jeden z partnerov, či už úmyselne, alebo omylom, prehltne požívatinu a tým sa stáva prehrávajúcim a pomyslenú palmu víťazstva si preberá neprehltujúci partner. V prípade, že sa partneri dohodnú na spoločnej konzumácii, výsledkom je remíza.

Technická poznámka:

– ak je partnerkou chlapíka  papuľnatá žienka, je z pragmatického hľadiska vhodné, aby hru začínala s požívatinou náročnejšou na spracovanie, veď čo si budeme hovoriť, aspoň bude chvíľu ticho…

Varianta pre macochistov:

Použijeme sofistikovanejší výber pre požívatinu – napr. horúci zemiak / je možné spojiť aj s učením francúzštiny / cesnak, cibuľku, chilli papričku, cencúľ, snehovú guľku, či iné chuťovo náročné skvosty.

Záverom z pragmaticko-hygienických dôvodov si partneri navzájom  vylikvidujú možné zvyšky požívatiny vo svojich ústnych dutinách, pričom  táto vysoko prospešná a tiež veľmi príjemná činnosť nie je časovo ohraničená…

 

Hry, ktoré sa žienky hrajú s chlapíkmi – a niekedy aj naopak VI.

26.06.2018

Relaxačné masáže Masáž chrbta rukami Vhodné je použiť olivový olej, alebo niečo na natretie tela partnera. Priebeh a technika masáže môže byť formou celotelovej, nesie sa v senzuálnom viac »

Hry, ktoré sa žienky hrajú s chlapíkmi – a niekedy aj naopak V.

29.04.2018

Kto sa postará o moju vagínu /hra na motívy úspešnej reklamy / Na začiatku sa žienka priam bezradne pohybuje po izbe, či inej miestnosti a smutno až znepokojene sa pozerá vôkol a sťaby náhodou viac »

Vydrž Majka!

26.04.2018

Človek tu chvíľku neni a stačí to na to, aby sa nestihol čudovať. Turbulencie, hnev a nenávisť vládnu Slovenskom. Majka, deva bezmála nevinná a rozhodne nie úzkoprsá, sa nebála vstúpiť viac »

Bruno Le Maire

Bruno Le Maire: Obchodná vojna je tu, USA by mali dostať rozum

22.07.2018 08:17

Spojené štáty by mali dostať rozum a rešpektovať globálne pravidlá a svojich spojencov, vyhlásil francúzsky minister financií Bruno Le Maire.

Airbus Beluga XL

Airbus verí veľkým lietadlám. Nákladná Beluga XL prvýkrát letela, Airbus A380 žije

22.07.2018 07:30

Airbus verí, že veľké lietadlá majú šancu. Superjumbo A380 zostáva v ponuke a v kategórii nákladných lietadiel pripravuje stroj Beluga XL.

Rusko, Ukrajina, Krym, most, otvorenie, Putin

Za most na Krym draho zaplatíte, odkázal Kyjev Moskve. Rokuje o sankciách

21.07.2018 23:46

Ukrajina rokuje so Spojenými štátmi a európskymi spojencami o zavedení sankcií proti ruským prístavom v Čiernom mori.

štefánik

Sen, ktorý sa nezmenil na chiméru

21.07.2018 22:03

V Košariskách, obci na západe Slovenska, spomínali na Milana Rastislava Štefánika.

cathymane

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 5712x
Priemerná čítanosť článkov: 714x

Autor blogu

Kategórie