Založ si blog

Hry, ktoré sa žienky hrajú s chlapíkmi – a niekedy aj naopak II.

Výmena nápojov, resp. potravín

Jeden z partnerov / či už hru začína žienka, alebo chlapík, je v podstate jedno, verbálna zdatnosť je zohľadnená v technickej poznámke /,  si vloží do ústnej dutiny / pozor – iné dutiny = iná hra! / požívatinu – napr. cukrík, banán /radšej len časť/, vínko, zmrzku, časť broskynky / v tomto prípade myslíme ovocie / a pod., a jemne ju rozhryzie, či poomáľa v ústach, aby požívatina dosiahla štartovaciu konzistenciu.

Potom sa nakloní k partnerovi, resp. si ho chytí, či pridrží, pritisne mu svoje pery na jeho, jazykom ich roztiahne /pery!/ a nežne, ľahkým tlakom až pretlakom vtláča požívatinu vhodnej konzistencie partnerovi do priestoru ústnej dutiny. Po zavŕšení tohto aktu  partner tiež poomieľa požívatinu vo svojich ústach, pridá svoje čerstvé slinky a vyššie uvedeným postupom zase odovzdá požívatinu do partnerových úst. Takto hra pokračuje až do  jej vyvrcholenia, keď jeden z partnerov, či už úmyselne, alebo omylom, prehltne požívatinu a tým sa stáva prehrávajúcim a pomyslenú palmu víťazstva si preberá neprehltujúci partner. V prípade, že sa partneri dohodnú na spoločnej konzumácii, výsledkom je remíza.

Technická poznámka:

– ak je partnerkou chlapíka  papuľnatá žienka, je z pragmatického hľadiska vhodné, aby hru začínala s požívatinou náročnejšou na spracovanie, veď čo si budeme hovoriť, aspoň bude chvíľu ticho…

Varianta pre macochistov:

Použijeme sofistikovanejší výber pre požívatinu – napr. horúci zemiak / je možné spojiť aj s učením francúzštiny / cesnak, cibuľku, chilli papričku, cencúľ, snehovú guľku, či iné chuťovo náročné skvosty.

Záverom z pragmaticko-hygienických dôvodov si partneri navzájom  vylikvidujú možné zvyšky požívatiny vo svojich ústnych dutinách, pričom  táto vysoko prospešná a tiež veľmi príjemná činnosť nie je časovo ohraničená…

 

Hry, ktoré sa žienky hrajú s chlapíkmi – a niekedy aj naopak IX.

12.01.2019

Prebuď v sebe šelmu s Magnum double, krásna to myšlienka a ešte krajšia realizácia. Chlapík kúpi zopár double magnumov ( v ďalšom len nanuky) alebo niečo obdobné, účel plniace, ideáne viac »

Spomienka na Iku VI.

20.11.2018

Asi by som to mal nazvať najpríjemnejšia chvíľa za posledných sto rokov, aby si mi rozumela. Ten pocit, či vôbec si nájdeš na mňa čas, cez príjemnú debatu až po chvíľu, keď sme sa vybrali viac »

Spomienka na Iku V.

20.11.2018

To že pri milovaní sa vymieňajú karmy som si prečítal so záujmom, zdalo so mi dobré, že človek može týmto spôsobom rozšíriť svoj obzor. No vtedy som to nepochopil. Pomaly tomu však rozumiem. viac »

SÚDY: Kauza vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice

Selfie pre Alenu Zs. si robil Glváč aj z parlamentu

19.01.2019 17:07

V telefóne ho mala uloženého ako "maznák".

Energia, elektrina

V Európe mohla totálne skolabovať elektrická sieť

19.01.2019 17:06

Problémy, ktoré nastali na nemecko-rakúskych hraniciach, mohli ohroziť aj slovenskú prenosovú elektrizačnú sústavu.

protest, žlté vesty, paríž

V Paríži demonštruje proti Macronovi asi 5000 žltých viest

19.01.2019 16:20

V Paríži a ďalších francúzskych mestách sa dnes demonštrovalo desiatu sobotu za sebou.

parlament, richter, fico

Pri tvrdom brexite bude najdôležitejšie sociálne zabezpečenie, tvrdí Ján Richter

19.01.2019 15:47

Z pohľadu rezortu práce by bolo potrebné realizovať dve legislatívne zmeny.

cathymane

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 10751x
Priemerná čítanosť článkov: 632x

Autor blogu

Kategórie