Založ si blog

Anjelik Lenka B.

Štyridsať rokov som bol duchovne zapečatený rozhodnutím pána primára, že s mojou skoliózou a lordózou sa už nedá nič robiť a ak nechcem krívať, tak mám spávať na bruchu. Tak som teda spával, a na bruchu som prespal aj Brežneva, aj Černenka, aj Gorbiho, aj Remeka, aj nežnú, aj Rezeša, aj Mečiara, aj Dzurindu a iné svetlé míľniky prelomu dvoch tisícročí.
A asi by som spával do doby, ktorá sa v rozprávkach označuje … a žili šťastne až kým nepomreli, čo v mojom prípade by bolo: s vierou v biele plášte sa vyvaľoval na svojom bruchu, až kým neprestal mať bolesti nadobro.
Alebo spánkom na bruchu k trvalému svetlejšiemu bezbolestnému zajtrajšku , teda večnosti.

Iste, trochu dosť som sa v posledných rokoch zregeneroval torznými jógovými cvikmi, no nakoniec prišlo svetlo na konci môjho tunela v podobe anjelika so šikovnými rukami, múdrou gebuľkou a dobrým srdiečkom.
Pre ľudí aj pre zvieratká.
Lenka B.
Tak dievčinka podpisuje maily.
Tak som sa jej dostal do rúk.
Chvíľu som nechápal, kde sa v tejto žienke môže zobrať toľko lásky k blížnemu a trpezlivosti a snahy pomáhať. Veď matka Tereza je predsa už po smrti. No nech je pohľad už akýkoľvek, dievčina vie. Vie a chce. Jej jemné pršteky citlivo, ale diagnosticky presne dokážu nájsť nezrovnalosti v organizme a následne pomocou mäkkých techník a manuálnou terapiou sa tento anjelik snaží napraviť vrodené či získané disproporcie a ukázať cestu telu a možnosť človeku smerom k uzdraveniu.
Hovorí sa , že inteligencia a krása dokopy moc nejdú a vraj väčšinou pre ženu to nie je zrovna víťazstvo, ak to neni rodená zlatokopka. Nemyslím tie aljaškové, ale miléniové. Stačí si pozrieť príbehy väčšiny missiek. Ale každé pravidlo má svoju výnimku.

A keď sa prirodzená krása snúbi s láskou k človeku a s chuťou pomáhať tým, ktorí to potrebujú, tak sa ocitnete vo filme, kde sa bojíte, že ten nádherný pocit blízkosti nádherného človeka raz skončí a zároveň sa tešíte, že keď príde koniec, tak vám bude lepšie.
Lepšie na duši aj na tele.
A to sa dneska už moc nenosí, treba to hľadať, ale zrejme to ešte nevymrelo. Aspoň v niektorých z nás.
A v nádhernej Lenke B. z Vrútok to prekvitá.
Ďakujem za všetkých a so všetkými, ktorým si pomohla.

Ľudia, ktorí potrebujú riešiť druhých, nemajú odvahu, ani chuť riešiť seba

01.08.2019

Hovorí sa, treba začať od seba. A to je bohužiaľ veľmi ťažké , nepohodlné a zdĺhavé. Ľudia, ktorí niečo v živote dosiahli, určite žili životy iných. Existenčne potrebovali vedieť, viac »

Ja nemusím, ja ho už vidím – Hry, ktoré sa žienky hrajú s chlapíkmi – a niekedy aj naopak XI.

30.07.2019

Táto dnes už nesmrteľná vianočná reklama má síce už nejaký rôčik, no každoročne rozjasní očká budúcich sviatočne vianočne zúčastnených a očakávajúcich čas lásky , pokoja a viac »

Žienka 5. 0

01.07.2019

Ozval sa mi jeden môj donedávna bláznivo zamilovaný kamarát a so stále nechápajúcim výrazom v hlase mi rozpovedal o svojej láske, s ktorou plánoval po svojom rozvode žiť. Vieš čo mi tá viac »

muž, brúska, rezbár, práca, drevo

Česi potrebujú ľudí, lákajú aj Filipíncov, Indov či Kazachov

24.08.2019 21:28

České firmy už dlhší čas zápasia s nedostatkom pracovných síl. Zamestnávateľom v Česku chýba až pol milióna pracovníkov.

franúzsko, summit G7

Vo francúzskom Biarritzi sa začal summit vyspelých ekonomík G7

24.08.2019 21:08, aktualizované: 21:25

Otázka, či je G7 stále relevantným a efektívnym fórom pre riešenie globálnych problémov, nadobúda na naliehavosti.

osobny bankrot

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí, vrátane špekulantov

24.08.2019 17:50

Inštitút osobného bankrotu doteraz využili na Slovensku desaťtisíce ľudí. Vyplýva to zo štatistík ministerstva spravodlivosti.

duhový pride 2019, pochod, bratislava, dúha, vlajka

Centrom Košíc prešli stovky účastníkov dúhového pochodu

24.08.2019 17:47

Cieľom je podľa organizátorov vytvorenie priestoru, v ktorom títo ľudia môžu verejne prežiť svoju identitu.

cathymane

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 27
Celková čítanosť: 31359x
Priemerná čítanosť článkov: 1161x

Autor blogu

Kategórie